W ComfEnglish tworzymy również witryny internetowe, zajmujemy się marketingiem internetowym i pozycjonowaniem w Google

Praktyczna Witryna Internetowa, Strona Wizytówka i wiele więcej

Tworzymy prosto, praktycznie, i pod SEO

Prosta Witryna Internetowa

1. Prosto i wygodnie

Skomplikowane witryny internetowe nie nadają się do niczego. Prosta strona internetowa to sedno sukcesu. Dlatego tworzymy wszystko z głową nawet jeśli jest dużo treści pod SEO. Tylko w ten sposób, strona będzie szybka i przyjemna.

2. Aspekty techniczne

Dbamy o to, żeby nasze witryny internetowe były lekkie, szybkie i osiągały wysokie wyniki w audytach technicznych. Szybkość strony, działanie i wygląd na urządzeniach mobilnych wpływa również na komfort i pozycję w wyszukiwarce.

3. Możliwość edycji

Zapewniamy sprawdzone rozwiązania, żeby strona była łatwa w edycji dla każdego. Powstało już wiele witryn internetowych napisanych ręcznie, których nie moża dalej rozwijać bądź jest to za kosztowne. Witryny internetowe u nas są na WordPresie.

4. Pod wyszukiwarkę

W trakcie tworzenia witryny internetowej możemy na życzenie klienta zrobić analizę słów kluczowych, napisać i zoptymalizować treści. W ten sposób zwiększamy moc strony w Google i jej dostępność dla potencjalnych klientów.

Witryna Internetowa Na Zamówienie

Przykładowe Strony Internetowe

Kompleksowa witryna internetowa szkoły językowej ComfEnglish. Dwie oddzielne wersje językowe PL i DE. Zintegrowana platforma e-learningowa. Test poziomujący, formularze z możliwością nagrania się i o wiele więcej. Dobry DR i optymalizacja słów kluczowych w Google.

Witryna internetowa dla małej firmy handlującej ziarnem na rynku europejskim. Ze względu na sprzedaż hurtową strona cechuje się lekką modyfikacją sklepu Woocommerce. Nacisk na SEO został położony zarówno na treści jak i opisy, nazwy produktów.

Prosta strona internetowa lub szybka i lekka strona wizytówka. Witryna internetowa dla artysty z dodatkiem sklepu internetowego. Dobra optymalizacja SEO, witryna wyświetla się na hasła: studio nagrań online, studio muzyczne online i inne podobne.

CENNIK Budowania Stron WWW

ILE KOSZTUJE WITRYNA INTERNETOWA U NAS?

Nasze usługi są w konkurencyjnych cenach, dlaczego? Jesteśmy małą jednoosobową firmą i ma to swoje zalety. Współpracując z nami dostajesz fakturę bez podatku VAT. Staramy się działać na korzyść naszych zleceniodawców czyli tanio, fachowo, szybko i solidnie. Reklama w sieci poza zwykłym pozycjonowaniem jest oddzielnie wyceniana na bazie tego co potrzebuje klient.

Wykonanie od 500zł

  • Realizacja prostej strony (landing page)
  • Implementacja tekstów pod SEO
  • Formularz kontaktowy, mapa google
  • Pozycjonowanie GRATIS!

Wykonanie od 1200zł

  • Strona z kilkoma podstronami
  • Implementacja tekstów pod SEO
  • Implementacja dodatkowych rozwiązań
  • Pozycjonowanie GRATIS!

ETAPY Budowania Strony WWW

Pierwszy etap w budowaniu strony www obejmuje kwestie techniczne, jest kluczowy i rzutuje na prawidłowe działanie witryny internetowej oraz jej bezpieczeństwo. Działania z naszej strony są kompleksowe i obejmują właściwą implementacje certyfikatu SSL, stworzenie katalogu strony www oraz instalacja WordPress po protokole HTTPS.

Następnie przygotowujemy witrynę do wstępnych prac instalując potrzebne narzędzia z których na co dzień korzystamy. Warto podkreślić, że korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań, opartych na stworzonych już przez nas witrynach internetowych. Dysponujemy tutaj swoimi wtyczkami, które wykorzystujemy między innymi do tworzenia szkieletu strony, optymalizacji szybkości i pozycjonowania witryny w Google.

Drugi etap w budowaniu strony www polega na kreatywnym tworzeniu kodu strony. Bierzemy pod uwagę to co jest potrzebne i tworzymy to tak, żeby było czytelnie i prosto ale też ładnie bez nadmiernej przesady. Pamiętajmy, że czym więcej animacji i upiększeń w kodzie CSS czyli wyglądu strony, tym dłuższy czas ładowania strony i gorsze wyniki SEO czyli pozycji strony w wyszukiwarce. Staramy się osiągać optymalne wyniki i tworzyć strony przyjazne dla użytkowników, szybkie oraz spełniające wymogi techniczne.

Nie jesteśmy zwolennikami mało czytelnych stron o nadmiarze treści bądź dużej ilości obciążających grafik, ogromem wyskakujących paneli, okienek oraz różnych dodatków. Tworzymy praktycznie wszystko, tylko że z głową i pod wyszukiwarkę, preferujemy lekki kod, który szybciej się ładuje, tak samo opóźniamy procesy związane z ładowaniem się elementów na stronie. Z reguły wiemy, że użytkownicy chcą szybko i przyjemnie, nikt teraz nie lubi czegoś długo szukać.

Budowanie strony www obejmuje również prace nad pozycją strony w wyszukiwarce czyli tak zwane pozycjonowanie google. Niestety, jest to gruntowny i długi proces, więc tak naprawdę myślimy o tym już na samym początku, żeby stworzyć dobry fundament na start. Proces optymalizacji strony pod SEO zaczyna się już w trakcie wyboru nazwy domeny aż do ostatecznego doszlifowywania treści i wysłania mapy strony do Google oraz zaindeksowania strony głównej i innych podstron. Tak więc, optymalizacja SEO jest ważna dla przyszłościowego rozwoju witryny, dlatego nie pomijamy tego aspektu.

Przed rozpoczęciem prac, robimy analizę słów kluczowych, ilości ich kliknięć i konkurencyjności. Analiza wskaże nam również czy implementować pozycjonowanie lokalne czy też nie. Umieszczając treści aplikujemy zazwyczaj dłuższe słowa kluczowe o mniejszej konkurencji. Wybieramy i skupiamy się na dwóch najkorzystniejszych, najbliżej osiągalnych, żeby strona mogła wyświetlić się na nich w Google. Po naszych pracach, osiąganie wyższych pozycji w Google jest jak najbardziej możliwe i będzie w dużej mierze zależeć od profilu linkowego strony oraz działań zewnętrznych.

Marketing Internetowy

Jest to niezwykle ważny element, którego nie można pominąć. Dobrze zoptymalizowana i wykonana wizytówka może przynieść naprawdę sporo klientów. Wizytówka działa szczególnie dobrze lokalnie i jest niezwykle przydatna w pozycjonowaniu lokalnym strony internetowej. Zawsze dodajemy do wizytówki adres URL strony, żeby pozyskać bardzo mocny link o wysokim DR i starannie aplikujemy wariacje odpowiednich słów kluczowych. Wizytówka nie tylko wybija witrynę internetową do góry ale podpowiada użytkownikom, gdzie znajduje się twoja Firma i jak można tam dotrzeć. Obecnie wizytówka zawiera wiele opcji i możliwości jej rozbudowy. Zgłoś się do Nas a stworzymy i zoptymalizujemy Ci wizytówkę Twojej firmy w Google.

Dbamy o generalny stan profilu na Facebooku, szaty graficznej, treści oraz tworzymy posty na Facebooku w taki sposób, żeby pokazać sztuczny ruch i wzbudzić zainteresowanie. Ściągamy potencjalną publikę zewnętrznie i tworzymy bardziej efektywne kampanie celujące w dane grupy, hasła a nawet lokalizacje. Interesanci reklam dokonują różnych działań na stronie lub podejmują bezpośredni kontakt. Kampania na Facebooku należy do działań zewnętrznych, więc może przynieść szybki i zauważalny efekt.

Gorąco polecamy obsługę Google Ads u nas! Kompleksowo analizujemy, dobieramy odpowiednio słowa kluczowe i budujemy efektywną kampanię marketingową w Google Ads. Nie ma znaczenia czy to strona wizytówka, prosta strona internetowa, czy może coś innego. Usiłujemy doprowadzać do tego, żeby liczba kliknięć skutkowała konkretnymi działaniami ze strony klientów. Warto podkreślić, że dobra kampania w Google Ads należy do działań zewnętrznych i może przynieść szybkie, a nawet natychmiastowe efekty!

Jeśli obie kampanie Facebook Ads, Google Ads jak i wizytówka Google lub pozycjonowanie w celu pozyskiwania ruchu organicznego nie przynoszą pożądanych efektów, bądź są niewystarczające, to pozostają również inne działania zewnętrzne. Mam tutaj na myśli rozsyłanie maili z ofertą do konkretnych wyszukanych podmiotów lub wykonywanie telefonów. Wykonywaliśmy telefony do firm w Holandii, Niemiec i innych krajów Europejskich. Używamy również platformy zawierającej katalogi firm europejskich w celu nawiązywania z nimi bezpiecznych kontaktów.

Skontaktuj się z nami

Użyj formularza poniżej!

Formularz do celów kontaktowych

Polityka Prywatności w ComfEnglish.

BIURO COMFENGLISH

  • biuro@comfenglish.com
  • (+48) 512-031-448