KOREPETYCJE ANGIELSKI WROCŁAW

Interaktywne zajęcia online to nasza główna zaleta!

Wyobraź sobie zajęcia w których nauczyciel ciągle mówi a nuka polega na słuchaniu i powtarzaniu – taka nauka nie ma sensu! Żeby się czegoś nauczyć to ty musisz właśnie działać. Lekcje powinny być zorganizowane w taki sposób, że na każdej lekcji uczysz się czegoś konkretnego. Następnie zostajesz wprowadzony w temat, nauczyciel Cię prowadzi i ćwiczysz razem z nim, następnie bardziej niezależnie pod jego obserwacją. Końcowy efekt to Twoja niezależność w wykonywaniu danego zadania, wtedy sam widzisz, że umiesz.

Interaktywność jest kluczowym elementem, który pozwala na to, że uczeń nie jest bierny. Dzięki interaktywnym i synchronicznym narzędziom możemy współpracować jak nigdy dotąd i widzimy nanoszone zmiany w czasie rzeczywistym. Jeśli nigdy nie miałeś/aś styczności z interaktywnym nauczaniem online, zgłoś się do nas proszę po spotkanie próbne. Nie ma sensu szukać korepetycji z angielskiego we Wrocławiu, interaktywną metodą online nauczysz się więcej i szybciej.

Angielski Korepetycje Wrocław
Jesteśmy Otwarci na Współpracę!

Oferujemy nowoczesne i skuteczne nauczanie języka angielskiego online z użyciem profesjonalnych narzędzi dzięki, którym szybkość przyswajania wiedzy i komfort jest dużo większy niż w przypadku stacjonarnej nauki. Rozpoczęcie nauki angielskiego online z nami nie jest trudne i nie wymaga spędzenia dużej ilości czasu na naszej stronie. Po prostu przejdź na stronę główną i zgłoś się na bezpłatne spotkanie próbne. Na spotkaniu próbnym omówimy wszelkie szczegóły i dopasujemy odpowiednią ścieżkę rozwoju dla Ciebie.

Korepetycje Angielski Wrocław a zajęcia całkowicie indywidualne. W przypadku zajęć 1:1 z trenerem najlepiej jest zgłosić się na darmowe spotkanie próbne ale można też zakupić z marszu tutaj. Oczywiście nie ma u nas problemu z nauczaniem sam na sam z trenerem lub nawet i bez. Staramy się również tworzyć oryginalne i ciekawe kursy e-learningowe, które zawierają informacje od naszych najlepszych trenerów. Każdy trener specjalizuje się w czymś szczególnym i może taką wiedzę fajnie przekazać właśnie w postaci takiego kursu na platformie. Co więcej, możesz odbyć dodatkowo sesje live z trenerem, nie tylko przechodząc sam kurs e-learningowy. Kursy takiego rodzaju zostały specjalnie oznaczone, że zawierają sesje na żywo.

Korepetycje Angielski Wrocław
Doświadcz Sam Najprościej Jak Można!

Korepetycje Angielski Wrocław a więc jak tutaj uczymy. Chcemy, żebyś to ty dzięki swoim działaniom z nami osiągał szybkie postępy. Ukierunkujemy Cię we właściwy sposób tak, żebyś wykorzystał swój potencjał. Z nami pobawisz się językiem bez stresu, zapomnisz o regułkach gramatycznych i przestaniesz się bać o jakieś błędy, które możesz popełnić. Wszystko stanie się proste i zrozumiałe bez wielkiego natłoku wiedzy, który uniemożliwia Ci postęp. Jesteśmy tu po to, żeby ułatwić Ci drogę do sukcesu. Ucząc się z nami, zauważysz, że po prostu uczęszczając na zajęcia sprawa Twojego angielskiego jest pod kontrolą i nabywasz konkretne umiejętności, których możesz użyć.

Korepetycje Angielski Wrocław z nami to nie sam wkład trenera ale pobudzanie Twojej wyobraźni, zmysłów, dopasowany i odpowiedni trening. To ty jesteś sprawcą tego co wpuszczasz do swojej głowy a my podamy ci wszystko co trzeba w jak najprostszy i przystępny sposób. Stosujemy najskuteczniejsze i najlepsze triki w nauczaniu języków obcych np. inductive grammar approach, flipped-classroom and high student talking time.

Profesjonalni trenerzy potrafią sprawić, że uczysz się nie wiedząc, że nawet się uczysz, gdyż nie sprawia Ci to bardzo dużej trudności. Dlaczego tak się dzieje? Jest tutaj wiele czynników ale jednym z głównych jest to, że materiał jest podzielony w taki sposób, żeby można było spokojnie wchłonąć co trzeba w danej jednostce lekcyjnej. Doświadczeni trenerzy wiedzą, że w ciągu pojedynczych zajęć jest możliwe zapamiętanie ok. do 7 słów. Większa ilość nie ma sensu, gdyż wyląduje w pamięci pasywnej a nie tej na której nam zależy czyli aktywnej!

Korepetycje Angielski Wrocław
Sprawdzone i Przetestowane Rozwiązania!

Korepetycje Angielski Wrocław a narzędzia edukacyjne. Korzystamy z różnych profesjonalnych narzędzi wewnętrznie w ComfEnglish jak i zewnętrznie takich jak WhatsApp, Lightshot lub innych, które pomagają nam w komunikacji z uczniami lub prowadzeniu zajęć. Korzystamy również z najlepszych i sprawdzonych słowników, które nam pasują i polecamy takie źródła również naszym kursantom. Przykładowo zawsze szukając dobrego tłumaczenia nie wpisuje w Google Translatorze tylko korzystam z bazy gotowych tłumaczeń i wyszukiwarki fraz, do tego używam Reverso Context. Oczywiście z biegiem czasu uaktualniamy się i naszą bazę narzędzi jeśli oczywiście ma to sens w nauczaniu i przynosi większe efekty.

Wiele takich porad, strategii dotyczących uczenia się, technologii oraz technik wspomagających przyswajanie wiedzy zdradzamy w trakcie naszych zajęć. Dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą, gdyż my sami stosowaliśmy podobne techniki, żeby w końcu osiągnąć sukces i nie było to wcale takie proste. Tak naprawdę, takich technik uczono nas na studiach wyższych i zahaczają one o percepcję i działanie naszego mózgu. Nie mam tutaj na myśli samych strategii dotyczących szybkiego czytania w celu znalezienia konkretnej informacji, tak jak w przypadku egzaminów ale temat jest dużo szerszy niż nam się wydaje.

Podsumowując, staramy się dopasować techniki oraz strategie i prezentować je naszym uczniom, tak samo jak i dostosować nasz warsztat metodologiczny tak by uczeń osiągał efekty w trakcie naszych zajęć. Pomocne nam narzędzia uaktualniamy i dbamy o ich praktyczność i łatwość w używaniu, zarówno dla nas jak i dla naszych kursantów.

Angielski Korepetycje Wrocław
Prosta Nauka Angielskiego Online!

Future Perfect Continuous Korepetycje Angielski Wrocław

Korepetycje Angielski Wrocław a prosta nauka angielskiego online. Uczymy się krok po kroku! Z nami nie ma czegoś takiego, że dostajesz całe dwie kartki definicji, ćwiczeń, stronic słownictwa i nie wiadomo co jak i gdzie. Każdy krok ma konkretny cel i służy Twojemu rozwojowi. Dla przykładu, często stosujemy model nauczania PPP (Presentation, Practice, Production). Pamiętaj, że jesteśmy eklektyczni i często nie trzymamy się jednego modelu ale stosujemy własne praktyki, w połączeniu z tymi, które oczywiście istnieją już od lat.

Nie czekaj i zacznij się z nami uczyć już teraz! Wróć na stronę główną i wpisz swoją dostępność na darmowe spotkanie próbne. Na pewnie odezwiemy się do Ciebie bardzo szybko. Jeśli zależy Ci na zajęciach w grupie to wypełnij proszę formularz na wybrany kurs w sekcji zajęć grupowych na stronie głównej. W międzyczasie wykonaj proszę nasz test poziomujący.