Poznaj Nas

Jesteśmy Prawdziwymi Profesjonalistami

Język Angielski Nauka Online, Adam
Adam (metodyk, trener)
Język Angielski Nauka Online, Julia
Julia (moja żona i niezależna trenerka)

Przeprowadzam spotkania próbne z kursantami ComfEnglish ale również tworzę oryginalne kursy e-learningowe. Interaktywna nauka angielskiego z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi online to nasza pasja. Możemy pochwalić się certyfikatami: C2 (2018r), CELTA (2019), TEFL (2019), ANGLOVILLE (2019), TBE – do nauczania języka angielskiego w biznesie (2021), GERMAN CERTIFICATE B2.1 (2021).

Studiami magisterskimi ukończonymi z wynikiem bardzo dobrym uprawniającymi do wykonywania zawodu nauczyciela języka angielskiego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 1919r w sprawie standardu kształcenia do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz. U. z 2021 poz 890) oraz w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017r w sprawie kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. z 2020, poz. 1289)

Nasi Trenerzy

Współpracujemy z profesjonalistami takimi samymi jak my.

Anita
Basia
Zuzanna

Interaktywna nauka angielskiego nasz start

Zaczynaliśmy od zajęć stacjonarnych, których przykład możesz zobaczyć poniżej. Przeczytaj o tym więcej tutaj.

„Interaktywna nauka angielskiego” te hasło przyciągnęło moją uwagę od samego początku. Na powyższych zajęciach stacjonarnych użyliśmy narzędzi do prowadzenia zajęć z języka angielskiego online. Był to ciekawy eksperyment. Zauważyłem, że narzędzia do prowadzenia zajęć online z angielskiego są ulepszane z dnia na dzień. Po przeanalizowaniu okazało się, że uczenie się angielskiego zdalnie, innymi słowy, interaktywna nauka angielskiego przez internet jest optymalnym rozwiązaniem.

Język Angielski Nauka Online, internetowa nauka angielskiego online w ComfEnglish

Interaktywna nauka angielskiego to przyszłość. Trener może przesuwać elementy językowe, zapisywać nowe słowa automatycznie w pdf, używać bardziej rozbudowanych narzędzi prezentacyjnych – stacjonarna nauka angielskiego nie zapewni tego w tak rozbudowanym stopniu.

Język Angielski Nauka Online z nami w ComfEnglish

Wszystko jest prostsze ze strony trenera jak i ucznia, wiedza staje się bardziej dostępna. Jest to świetny sposób, żeby uczyć się do egzaminów. Egzamin ósmoklasisty czy matura podstawowa z angielskiego – przygotuj się do nich w grupie online. Im więcej osób tym szybszy sukces na egzaminie bo więcej rozwiązanych zadań, wzajemnego wsparcia i interakcji.

Angielski w biznesie staje się popularny. Kurs Business English przebiega idealnie w trybie nauki angielskiego online. Nierozłącznym elementem są konwersacje po angielsku online. Nie ma lepszego rozwiązania do nauki komunikacji w języku angielskim niż sesje online dzięki możliwości podpowiedzi i nanoszenia poprawek w czasie rzeczywistym. Z roku na rok zwiększa się zapotrzebowanie na naukę języka angielskiego w biznesie.

Samodzielna nauka angielskiego w domu stała się ważnym elementem rozwoju o którym nie zapomnieliśmy. Stworzyliśmy platformę do nauki angielskiego gdzie można uczyć się w dowolnym momencie 24/7. Niektóre kursy na naszej platformie są bezpłatne. Warto wspomnieć, że dostępne są kursy hybrydowe z trenerem, gdzie samodzielna nauka angielskiego w domu integruje konwersacje po angielsku na żywo.

Kursy e-learningowe z języka angielskiego na platformie ComfEnglish zawierają filmy instruktażowe, praktyczne quizy oraz dodatkowe zadania kursowe z możliwością nagrania się i otrzymania profesjonalnej oceny naszego specjalisty. Warto podkreślić to, że kursy zawierają określony plan działań. Śledzimy twój postęp i piszemy wiadomości zwrotne dotyczące twoich prac. Niektóre kursy zawierają dodatkowe sesje na żywo z trenerem.


Znajdź nas w mediach społecznościowych!