KOREPETYCJE ANGIELSKI WARSZAWA

Uczymy Angielskiego Online, dlaczego?

Korepetycje Angielski Warszawa dlaczego uczymy online? Jest wiele powodów dlaczego zdecydowaliśmy się na nauczanie angielskiego online. Jednym z wielu jest to, że uczęszczanie do stacjonarnej szkoły językowej lub na korepetycje online w Warszawie może być uciążliwe. Dojeżdżanie w wielkim mieście nie należy do najprzyjemniejszych. Co więcej, stacjonarnie jesteśmy narażeni na zarazki. Również, warto zwrócić uwagę na słuchanie w trakcie zajęć, które nie do końca staje się przyjemnym jeśli sala nie spełnia warunków akustycznych. Dobrym rozwiązaniem w którym nasz zespół zaczął dostrzegać coraz więcej zalet jest nauczanie angielskiego online. Angielski Warszawa Online z ComfEnglish.

Korepetycje Angielski Warszawa a zalety nauczania angielskiego przez internet. Wytłumaczę dlaczego zdecydowaliśmy się głównie na wybór prowadzenia zajęć w formie zdalnej. Technologia nieustannie się rozwija i powstaje coraz więcej nowoczesnych narzędzi, które sprzyjają procesom pochłaniania wiedzy i szybkiego uczenia się. Chcemy rozwijać się pod kątem metodologii i nowoczesnych praktyk w nauczaniu ale również i naszych uczniów, zwiększać ich postępy w nauce. Forma zajęć angielskiego online zdecydowanie pozwala na więcej możliwości, zwłaszcza dzięki interaktywnym i synchronicznym rozwiązaniom IT do prowadzenie zajęć. Angielski Warszawa Online z ComfEnglish.

Korepetycje Angielski Warszawa
Nowoczesne Narzędzia IT w ComfEnglish!

Korepetycje Angielski Warszawa a nowoczesne zaplecze IT do prowadzenia zajęć. Zainwestowaliśmy w optymalne narzędzie do prowadzenia zajęć online w ComfEnglish. Dzięki Białej Tablicy Online dla Nauczycieli możemy prowadzić zajęcia w sposób jak najbardziej poprawny i efektywny. Wyraźnie widzimy prezentowany materiał i doświadczamy całość zanurzając się w języku angielskim. Praktykujemy w najwyższej jakości zarówno pod względem materiału i profesjonalizmu dydaktycznego ale też i poruszaniem się po materiale, umieszczaniem odpowiedzi, notatek oraz wspólnym rozwiązywaniem zadań językowych. Nowocześnie zaprojektowana platforma do prowadzenia zajęć, która pozwala na przyjemną, łatwą i praktyczną naukę razem z wykfalifikowanymi trenerami to nic lepszego! Angielski korepetycje Warszawa online to świetne rozwiązanie na szybki postęp językowy.

Korepetycje Angielski Warszawa - Nowoczesne Nauczanie Angielskiego Online

Angielski Korepetycje Warszawa
Skupiamy Się na Komunikacji i nie tylko!

Korepetycje Angielski Warszawa a dopasowanie odpowiedniej ścieżki rozwoju. Dobry kurs czy korepetycje składają się z odpowiednio dobranej ścieżki rozwoju. Jest to bardzo ważne, ponieważ są różne cele językowe. Tak naprawdę, można wszystko skrócić i pominąć wiele mniej ważnych zasobów z całej puli, żeby sprawnie komunikować się w języku angielskim. Nie ma co też przejmować się tak bardzo gramatyką. Żeby sprawnie mówić po angielsku potrzebujesz tak naprawdę 5 czasów takich jak Present Simple, Present Continuous, Past Simple, Present Perfect i Future Simple. Bardziej skomplikowane aspekty można zostawić na koniec wtedy gdy kursant już całkiem dobrze radzi sobie z językiem. Dobór odpowiedniej ścieżki rozwoju jest skomplikowanym procesem, którym zajmują się metodycy naszej małej szkoły ComfEnglish.

Skupimy się na komunikacji i tworzeniu zdań ustnie zapewniając odpowiednie zasoby językowe do nauczenia. W przypadku egzaminów jest całkowicie inaczej i wymagana jest bardziej kompleksowa wiedza. Nigdy nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby była konieczność mówienia w kompleksowy lub dosyć bogaty w słownictwo sposób, natomiast pracę pisemne zależnie od egzaminu niestety tego wymagają. Tak więc w zależności od potrzeb kursantów, które poznajemy po pierwszym spotkaniu metodyczno-próbnym prowadzimy dalsze sesje w sposób jak najbardziej odpowiedni i spersonalizowany do nich. Angielski Warszawa Online z ComfEnglish.

Angielski Korepetycje Warszawa
Zajęcia i Kursy Indywidualne Szyte na Miarę!

Angielski Korepetycje Warszawa a nasze indywidualne zajęcia angielskiego online w Warszawie. Po prostu wejdź i wybierz odpowiedni pakiet. Alternatywnie, przejdź test poziomujący i wypełnij formularz na dowolny kurs a w opisie uwzględnij swoje potrzeby, że np. potrzebujesz korepetycji. Nic prostszego, przejrzymy Twoje wyniki, zaprosimy na spotkanie metodyczno-próbne gdzie potwierdzimy poziom i dobierzemy odpowiednią ścieżkę rozwoju jak i właściwego trenera.

Angielski Korepetycje Warszawa - Skuteczne Nauczanie Angielskiego Online

Potrzebujesz spersonalizowanych zajęć indywidualnych na odpowiednim poziomie? Odwiedź naszą platformę do indywidualnej nauki angielskiego online lub nauki z trenerem sam na sam na żywo. To jest coś lepszego niż same korepetycje z angielskiego w warszawie. Przede wszystkim masz wybór czy chcesz się uczyć z lektorem czy też bez. Na platformie e-learningowej znajdują się oryginalne kursy z dobraną ścieżką rozwoju stworzoną tak aby osiągnąć sukces.

Istnieją też kursy przygotowywane pod kursanta czyli te szyte na miarę. Uczysz się kiedy chcesz i jak chcesz. Gorąco polecam e-learning + sesje z trenerem na żywo, to co przerobisz i przećwiczysz sam aktywujesz i poćwiczysz potem troszkę inaczej razem z trenerem. E-learning z języka angielskiego w ComfEnglish jest bogaty w różnego rodzaju kursy, których stworzenie zajęło nam sporo czasu i wysiłku.

Na zakończenie gorąco polecam świetny słownik do nauki angielskiego online. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, definicje i przykłady są tam banalnie proste a co najważniejsze wszystko w języku angielskim!