ANGIELSKI BIAŁA PODLASKA

Dlaczego online? Już tłumaczę 🙂

Angielski Biała Podlaska dlaczego online? Pewnie już wiesz, że przez pewien czas prowadziliśmy zajęcia stacjonarne w naszym małym studiu, warsztacie językowym w Białej Podlaskiej. Od pewnego czasu zrezygnowaliśmy z tego rozwiązania i nie ze względu na covid.

Korepetycje angielski Biała Podlaska stacjonarnie? Czy to dobry wybór? – przecież siedzenie z podręcznikiem w ręku to teraz nuda. Były i są pewne wady tego rozwiązania. Dźwięk w sali roznosi się i często czegoś niedosłyszymy, a dostępność narzędzi takich jak odtwarzacz i tablica to żadna rewelacja. Komunikacja jest znacznie trudniejsza, a co gorsze, możemy się od siebie zarażać, jeśli ktoś przyjdzie chory 😉

Korepetycje angielski Biała Podlaska – tak naprawdę, to świat nie kończy się na Białej Podlaskiej, dlatego pomimo tego, że nasza pracownia znajduję się w Białej Podlaskiej, to dostajemy zgłoszenia od uczniów z różnych miast, a nawet krajów UE. Jak już wcześniej wspomniałem trzeba się rozwijać, dlatego chcemy zapewnić optymalne możliwości rozwoju językowego dla tych, którzy chcą rozpocząć z nami przygodę. Warto uczyć się angielskiego z ludźmi z różnych miejsc i razem współpracować. Nauka angielskiego online z nami nie jest nudna i pozwala na wiele więcej, więc czytaj dalej i zapoznaj się z naszą ofertą!

angielski Biała Podlaska

Tak więc, wraz z nieustającym postępem technologicznym postanowiliśmy rozwijać się i przejść na zdalne nauczanie języka angielskiego. Obserwując jak dział IT i świat idzie do przodu, zwłaszcza w edukacji nie można przecież stać ciągle w tyle. Dlatego sprawdź naszą ofertę – korepetycje angielski Biała Podlaska.

Jednym z wielu powodów wyboru nauczania zdalnego przez nas jest to, że proces przyswojenia wiedzy przez ucznia jest szybszy. Nie mam na myśli tutaj samej metodyki, gdyż to pozostało i wielu nauczycieli stosuje swoje własne metody nauczania. Osobiście jestem eklektycznym trenerem i dostosowuje sprawdzone metody do ucznia, ale korzystam ze wszystkiego, co daje optymalne efekty 🙂

Korepetycje angielski Biała Podlaska a nauka online – wracając do tematu, chodziło mi o narzędzia, właśnie te interaktywne narzędzia takie jak np. tablica interaktywna online, umieszczanie notatek live czy tworzenie oddzielnych pokoi do rozmów. Uczeń dostaje więcej bodźców wzrokowych i słuchowych poprzez zastosowanie gamy różnorodnych interaktywnych narzędzi. Warto wspomnieć, że nagrania są w znakomitej jakości i nie ma problemu z tym, że jest zła akustyka w sali, więc zapomnij o tym problemie! Zerknij na dół strony – korepetycje angielski Biała Podlaska.

Co więcej, pomyśl jak fajnie ćwiczy się budowanie zdań, mówienie, dyskusje i konwersacje na żywo online. Nawet jeśli brakuje ci jakiś słówek, gramatyki czy kawałków językowych po prostu korzystasz z tego, co otrzymujesz w danej chwili od swojego trenera. Wyświetlany materiał niesamowicie cię prowadzi i nie ma żadnego eee, uuuu, mhhhmm…

Korepetycje angielski Biała Podlaska online a brak słów. Tak naprawdę, mówisz tym, co widzisz na ekranie, a jak mówisz, to nikt ci nie przeszkadza tylko jest porządek, jak to mówią pod niemiecku: ‘die Ordnung’ – psst, jakbyś chciał/a dodać do tego trochę niemieckiego, to też nie ma problemu 😉

Używasz funkcji komunikacyjnych czyli prosisz kogoś o wyrażenie opinii czy się zgadza lub nie, bądź, co sądzi na dany temat. Każdy ma swój moment, ale nie jest to tak jak często w debatach politycznych, że wszyscy mówią jednocześnie! Dodatkowo rozmawiasz z różnymi osobami w różnych wariantach. Możesz współpracować w oddzielnym pokoju z jedną lub kilkoma osobami, a potem prezentować na forum. Większość czasu rozmawiamy ze sobą na forum. Zobacz ofertę – korepetycje angielski Biała Podlaska niżej.

Najważniejsze jest to, że uczymy się od siebie nawzajem. Nie martw się jeśli czegoś nie wiesz lub brakuje ci słowa. Inni uczestnicy z przyjemnością pomogą lub ja ci dam podpowiedź 😉 Pamiętaj, że uczymy się razem na swoich błędach i to jest najlepsze!

angielski Biała Podlaska

Korepetycje angielski Biała Podlaska online a gramatyka – a wiesz jak wygląda u nas gramatyka angielska? Pewnie boisz się, że będą regułki. Nie będzie żadnych regułek! Nie tylko korzystamy z nowoczesnej technologii, ale również i ze współczesnej metodyki nauczania języka angielskiego i ogólnie języków obcych 😉

Jeśli będziemy omawiać jakieś zagadnienia gramatyczne, to najpierw na przykładach. Doświadczysz na własnej skórze jak co działa i sam zaczniesz to implementować, co ważne w mowie, a nie tylko w piśmie. Będą ćwiczenia, ale nie martw się, co dwie głowy, to nie jedna 🙂 Pamiętaj, że nie jesteś jedyny w grupie ale są również inni, którzy też poznają te same zagadnienie i nie mogą się doczekać, aż sklecą fajne zdanie czy rozmówkę albo odegrają jakąś sytuację.

No to co, przechodzimy więc do oferty! Pamiętaj, że mamy też korepetycje angielski biała podlaska 😉

ANGIELSKI BIAŁA PODLASKA OFERTA

Angielski Biała Podlaska kurs indywidualny 1:1 – zapraszamy na zajęcia z angielskiego online! Dla mieszkańców z Białej Podlaskiej i okolic oferujemy zajęcia z angielskiego online na odpowiednim poziomie. Wykonaj test poziomujący, który pozwoli nam poznać mniej więcej poziom na którym obecnie funkcjonujesz i ustalimy plan rozwoju. Podejmiemy działania, które sprawią, że twój poziom znacznie wzrośnie. Dlatego wróć na stronę główną i zgłoś się na spotkanie próbne, podaj pasujący Ci termin.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zajęciami w grupie to wypełnij formularz zgłoszeniowy na dowolny kurs, który znajdziesz w naszej ofercie w kategorii zajęć grupowych na stronie głównej. Nie zawahaj się zostawić nam notatki głosowej, gdyż to daje pełniejszy obraz tego jak sobie radzisz z językiem angielskim. Czym więcej wiemy o twoim angielskim, słabszych i mocniejszych stronach, tym lepiej możemy spersonalizować twoją naukę, zastosować odpowiedni plan działań i dopasować odpowiedniego trenera. Sprawdź również korepetycje angielski Biała Podlaska poniżej.

Angielski Biała Podlaska kurs e-learningowy – gorąco polecam kurs Angielski czasy + 3 sesje z trenerem, który daje niesamowitego kopa nawet na samym początku nauki języka angielskiego. Warto zadbać o wymowę na samym starcie. Co więcej, w naszej ofercie zajęć indywidualnych niektóre kursy e-learningowe są wliczone gratis.

KOREPETYCJE ANGIELSKI BIAŁA PODLASKA

Korepetycje angielski Biała Podlaska – szukasz korepetycji z angielskiego w Białej Podlaskiej? U nas wszystko wygląda jak na korepetycjach czyli prosto i wygodnie. Płatność odbywa się wyłącznie za odbytą sesje jak w przypadku zwykłych korepetycji. Chcemy, żeby jakość takich korepetycji była również bardzo dobra, dlatego potrzebujemy szybciej poznać ucznia, jego mocne i słabsze strony. Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany/a korepetycjami z języka angielskiego online, przejdź proszę na stronę główną i podaj najbliższy możliwy termin darmowego spotkania próbnego.

NASI PARTNERZY

Photography by Ann

Korepetycje Angielski Siedlce

Korepetycje Angielski Wrocław

🌿 Troszczymy się o środowisko! Zredukuj emisję CO2 i ucz się z nami, wygodnie i bez konieczności dojazdów.