KOREPETYCJE ANGIELSKI LUBLIN ❤️

Korepetycje Angielski Lublin, Angielski Korepetycje Lublin

Zajęcia z angielskiego online lepsze niż te stacjonarne?

Na tej podstronie dowiesz się, że korepetycje stacjonarnie w Lublinie z języka angielskiego wcale nie muszą być idealnym rozwiązaniem. W dzisiejszych czasach pojawiają się coraz lepsze narzędzia do nauczania zdalnego. Weźmy pod uwagę na przykład możliwość interaktywnej i synchronicznej współpracy z uczniem co wcześniej nie było możliwe.

Teraz współpraca online wygląda o wiele bardziej owocniej niż zwykłe korepetycje z kartką papieru na której nie jest wygodnie pisać, zwłaszcza siedząc obok siebie. Obecnie możemy wyobrazić sobie, że taka wirtualna kartka online istnieje i można umieszczać na niej notatki w czasie rzeczywistym. Widzimy wszystko wyraźnie i działamy a nie tylko słuchamy nauczyciela. Dociera do nas 100% a nasza koncentracja nie jest zaburzona przez czynniki zewnętrzne typu hałas samochodów czy kosiarek, akustyka pomieszczenia.

Nie wspomnę tutaj wygody i komfortu, który przynosi nauka zdalna. Warto również wspomnieć, że to dopiero początek i właśnie te aspekty technologiczne powodują, że nauczanie online staję się coraz bardziej konkurencyjną formą w porównaniu do tradycyjnego nauczania. Tak więc, nauczanie online pociąga za sobą szereg zalet i korzyści, które przeważają te w zwyczajnej formie zajęć. Dlaczego by więc nie pokusić się na zajęcia z angielskiego online? Przeczytaj niżej, przejdź na stronę główną i wypróbuj sam.

Korepetycje Angielski Lublin
Ucz się Angielskiego Online inaczej!

Korepetycje Angielski Lublin z ComfEnglish to coś innego niż zwykły kurs angielskiego online. Jesteśmy doświadczonymi i certyfikowanymi trenerami, którzy dążą do skutecznego nauczania angielskiego online. Dlaczego wybraliśmy drogę online a nie stacjonarnie, tak jak robiliśmy to wcześniej? Dlatego, ponieważ dzięki dobremu oprogramowaniu stworzonemu specjalnie do celów nauczania angielskiego przez internet możliwości są o wiele większe a co za tym idzie również i rozwój ucznia.

Angielski Korepetycje Lublin a nauczanie stacjonarne. Wcześniej korzystaliśmy z tablicy interaktywnej, gdyż umożliwiało nam to więcej miejsca na tworzenie notatek mazakiem, tłumaczenie pewnych aspektów przed nadchodzącym etapem związanym z ćwiczeniem bądź tak zwaną produkcją czyli mówieniem zasobami, które poznaliśmy wcześniej w trakcie zajęć. Teraz doszliśmy do wniosku, że taka tablica interaktywna jest możliwa do zastosowania w przeglądarce a co więcej jest zachowana interaktywność i synchroniczność, co znaczy, że pracujemy ze sobą nawzajem słysząc się i widząc w każdej sekundzie.

Tak więc, wybór prowadzenia zajęć z angielskiego w formie online jest najoptymalniejszym wyborem ze względu na ciągły postęp technologiczny i zaawansowane narzędzia do nauczania online. To już nie te czasy, żeby uczyć się po staremu przez same powtarzanie i ze słownikiem w ręku! Doświadczeni trenerzy potrafią wykorzystywać narzędzia tak, żeby komfort nauki oraz przyswajanie wiedzy był jak najlepszy.

Warto podkreślić, że samo nauczanie angielskiego online już eliminuje wiele problemów takich jak pogłos w sali czy wydłużanie zajęć ze względu na sprawy organizacyjne typu pisanie i ścieranie tablicy. Co więcej w klasie zarażamy się od siebie nawzajem i w cale nie jest to fajne. Dodatkową zaletą nauki angielskiego przez internet jest to, że nie musimy dojeżdżać do żadnej szkoły i tracić jeszcze więcej wolnego czasu. Tym bardziej nie jest potrzebne zadawanie prac domowych bo całość jest prezentowana w przystępny sposób z zastosowaniem kolorów, trików i technik ułatwiających zapamiętywanie. Korepetycje Angielski Lublin.

Angielski Korepetycje Lublin
Dlaczego Online nie mogę się skupić?

Korepetycje Angielski Lublin łatwo rozpraszam się i tracę uwagę, gram w gry i szperam na internecie w trakcie zajęć online, co mogę zrobić w takiej sytuacji? Wiele razy słyszałem taki komentarz od zgłaszających się uczniów i ich rodziców przed rozpoczęciem takiej przygody z angielskim przez internet. Problem leży gdzie indziej. Jest to problem, który nie występuje tylko i wyłącznie w trakcie zajęć online ale jest to ogólny problem.

Problem dotyczy bardziej nastolatków a ich rozdzielności uwagi, skupianiu się na rzeczach mniej istotnych gdy trzeba tą uwagę skupić na rzeczach ważniejszych w danej chwili. To właśnie dobry trening, żeby porzucić to co jest dla nas mniej istotne w danej chwili, zostawić to na później a skupić się na angielskim. Jeśli rozpraszamy swoją uwagę zbyt często, zwłaszcza na rzeczach mniej istotnych może to wpłynąć na nasz przyszły sukces, językowy lub inny. Korepetycje Angielski Lublin.

Znałem wielu programistów, których kiedyś uczyłem i pamiętam, że planowali każdą godzinę swojego dnia na dane aktywności. W ten sposób osiągnęli sukces i to głównie przez determinację a nawet 15min skupionej i odpowiedniej nauki potrafili w przeciągu kilku lat dojść do poziomu średniego a nawet najwyższego programisty. Pomijając ten aspekt, wielu pracuje teraz zdalnie i naturalnie rozprasza się w trakcie pracy szukając czegoś innego w internecie czy wysyłając wiadomości. Wielozadaniowość jest w dzisiejszej rzeczywistości normalna a umiejętność robienia czegoś jednocześnie jest również pożądana wśród młodych.

Nie możemy oczywiście całej uwagi poświęcać na rzeczy zewnętrzne lecz pewien stopień multitaskingu jest pożądanym zjawiskiem w obecnie goniącym świecie i ta umiejętność również przydaje się w środowisku pracy. Pracownicy obsługują teraz od kilku do kilkunastu programów jednocześnie a ich mózg bardzo szybko przełącza się z procesu na proces. W związku z tym nie widzę tutaj problemu o ile rozpraszanie się podczas zajęć jest tak częste i długotrwałe, że powoduje milczenie lub brak odpowiedzi od uczniów w fazie produkcji językowej, praktycznych ćwiczeń. Korepetycje Angielski Lublin.

Zobacz nasze skuteczne zajęcia z angielskiego. Rozwiązaliśmy razem całą część praktyczną po wstępnej fazie wyjaśniająco-wprowadzającej więc nie było żadnych problemów 🙂

Jeśli w części praktycznej pojawiają się jakieś problemy to znaczy, że coś jest nie tak i możliwe, że uczeń nie uważał w części wyjaśniająco-wprowadzającej. Daje to nam konkretny sygnał 😉

Problem koncentracji dotyczy bardziej nastolatków i nie dotyczy zajęć online, gdyż rozpraszający się uczniowie dalej nie mogą koncentrować się zarówno podczas zajęć stacjonarnych jak i online więc nie ma tutaj reguły. Wydaje się, że uczniowie mogą po prostu nadużywać niesamowitych narzędzi, które zostały stworzone też w celach edukacyjnych a nie tylko rozrywkowych gdzie przeważają bodźce nad treścią. Pamiętajmy, że dzieje się to tylko w ekstremalnych przypadkach. Jeśli zajęcia są ciekawe a temat interesujący to dlaczego miałby nastąpić problem z nieuważaniem i przełączaniem na coś innego. Temat jest dosyć szeroki a przyczyny większej lub mniejszej koncentracji wśród uczniów są różne.

Sukces w nauczaniu online jest związany z kilkoma czynnikami mającymi również wpływ na utrzymanie uwagi ucznia. Są to między innymi: dobra widoczność materiału na całym ekranie, fajne kolory, interesujący materiał, zaangażowanie ucznia w zadania i działanie zamiast samego słuchania. Co więcej jeśli materiał jest dobrze rozdzielony i prezentowany to skupiamy się tylko na tym co potrzeba. Pewnie pamiętasz jakieś stare podręczniki z wielkimi stronicami teorii i definicji… To nie o to chodzi! Forma slajdu już lepiej pozwala nam się skupić i szybciej zrozumieć dane aspekty. Korepetycje Angielski Lublin.

Korepetycje Angielski Lublin Online, Angielski Korepetycje Lublin Online

Angielski Korepetycje Lublin
Przyjemna i angażująca nauka online

Korepetycje Angielski Lublin a przyciąganie uwagi uczniów, brak nudy i komfort uczenia się. Profesjonalni trenerzy również potrafią przyciągać uwagę poprzez ciekawy materiał, tematykę zajęć i proste a życiowe przykłady. Wiele trenerów ma charyzmę i uczy się z nimi przyjemnie i w skupieniu. Zajęcia z angielskiego online z trenerem są świetnym rozwiązaniem, gdyż jesteśmy zaangażowani w naukę, zwłaszcza wtedy gdy brakuje nam motywacji lub często rozpraszamy się i potrzebujemy jeszcze takiego mentora z kijkiem 😉

Angielski Korepetycje Lublin gorąco polecam platformę e-learningową do samodzielnej nauki angielskiego. Każdy kto ma odrobinę samozaparcia może dużo skorzystać. Dla tych, którzy mają mniej samozaparcia a chcą szybko, prosto i skutecznie polecam kursy e-learningowe z trenerem bądź same sesje z trenerem.

Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu przejście testu poziomującego z angielskiego w ComfEnglish, następnie powrót na stronę główną i podanie swojej dostępności na bezpłatne spotkanie próbne. W przypadku zajęć 1:1 można również zacząć z marszu wchodząc w e-learning i zamawiając inicjującą sesję zajęć indywidualnych. Jeśli jesteś natomiast zainteresowany/a zajęciami w grupie to na stronie głównej znajdziesz odpowiednią sekcję dotyczącą zajęć grupowych. Wybierz odpowiedni dla Ciebie kurs grupowy i wypełnij formularz.

Tak na marginesie, nawet przed rozpoczęciem przygody z nami chciałbym polecić Ci jeszcze dobry słownik z tłumaczeniami na j. polski i na odwrót. Oczywiście ciągłe tłumaczenie wszystkiego na sucho nie jest dobrą metodą nauki języka, nie mniej jednak narzędzie jest niezwykle przydatne.