POLITYKA PRYWATNOŚCI

NA STRONACH COMFENGLISH.COM

JAKIE DANE O TOBIE ZBIERAMY: Dane wpisywane przez Ciebie przy wysyłaniu zgłoszeń na jakikolwiek kurs, spotkanie próbne oraz w innych formularzach na stronie: Wypełniając formularz zgłoszeniowy możesz zostać poproszony o podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu (opcjonalnie). Mogą zostać uwzględnione również inne informacje takie jak dane dotyczące kursu, wybór egzaminu czy przybliżony poziom językowy. Mogą być również uwzględnione dane głosowe lub udostępnienie krótkiej notatki wyłącznie w celach logistyczno-edukacyjnych. Powyżej wspomniane dane mogą być również użyte, żeby uzyskać wynik testu poziomującego. Dane są potrzebne również po to, żeby pozwolić użytkownikom założyć konto na platformie e-learningowej, realizować kursy e-learningowe jak i wykonywać zadania kursowe. Wysyłanie zadań do weryfikacji na platformie e-learningowej może wiązać się ze zbieraniem podstawowych danych przeglądarki użytkownika takich jak adres URL – musimy wiedzieć, na które zadanie napisać feedback. Dodatkowo przeglądarka może pobierać tzw. ciasteczka w celach analitycznych i tych marketingowych, np. Google Analytics. Wygaśnięcie ciasteczek następuje co 3 miesiące – wtedy użytkownik może zgodzić lub nie zgodzić się na ich pobieranie jeszcze raz.

W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTUJEMY TWOJE DANE: Wymienionych wyżej danych nie przekażemy osobom trzecim i nie wykorzystamy w innych celach niż edukacyjnych lub kontaktowych. Informacje te posłużą nam wyłącznie w celu poznawania kompetencji uczestników, tworzenia odpowiednich możliwości rozwoju. Oprócz celów edukacyjnych m.in. przeglądu i oceny wykonanego zadania dane mogą również posłużyć w celach logistycznych. Jest to np. bezpośredni kontakt z kursantami w celu ustalenia stałego terminu zajęć, przypominanie o tym terminie oraz udzielanie odpowiedzi na pytania. Dane zbierane w trakcie korespondencji na WhatsApp lub innych miejscach na witrynie comfenglish.com będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na pytania interesantów. W przypadku innych usług niż tych edukacyjnych na podstronach comfenglish.com wpisywane w formularzach dane wykorzystujemy wyłącznie w celach kontaktu z klientem. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W JAKI SPOSÓB BĘDZIEMY SIĘ Z TOBĄ KONTAKTOWAĆ: Jeżeli wysłałeś/aś zgłoszenie w celu zapisania się na kurs lub został wypełniony przez Ciebie jakikolwiek formularz na stronie, możemy kontaktować się z Tobą mailowo lub telefonicznie, lecz preferowana forma kontaktu to WhatsApp. Na wszelkie inne pytania, odpowiemy mailowo lub na WhatsApp.

KONTAKT: Firma zbierająca dane: ComfEnglish Adam Kiela, Żeromskiego 45/10, 21-500 Biała Podlaska, Polska. W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z podanego maila firmowego w stopce strony – biuro@comfenglish.com.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH: Wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ComfEnglish Adam Kiela (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pózn. zm.)