POLITYKA PRYWATNOŚCI

NA STRONACH COMFENGLISH.COM

JAKIE DANE O TOBIE ZBIERAMY: Dane podawane przez ciebie przy wysłaniu zgłoszenia na kurs: Wypełniając formularz zgłoszeniowy zostaniesz poproszony o podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu (opcjonalnie). Następnie dane dotyczące kursu takie jak wybór egzaminu czy przybliżony poziom językowy. Uwzględnione są również dane głosowe lub udostępnienie krótkiej notatki wyłącznie w celach logistyczno-edukacyjnych. Powyżej wspomniane dane używane są również do uzyskania wyniku testu poziomującego oraz rejestracji użytkowników na platformie e-learningowej jak i wykonywania zadań kursowych. Wysyłanie zadań do weryfikacji na platformie e-learningowej może wiązać się ze zbieraniem podstawowych danych przeglądarki użytkownika takich jak adres URL – musimy wiedzieć, na które zadanie napisać feedback. Dodatkowo przeglądarka może pobierać tzw. ciasteczka w celach analitycznych, szybkości ładowania strony i tych marketingowych – Google Analytics. Wygaśnięcie ciasteczek następuje co 3 miesiące – wtedy użytkownik może zgodzić lub nie zgodzić się na ich pobieranie jeszcze raz.

W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTUJEMY TWOJE DANE: Wymienionych wyżej danych nie przekażemy osobom trzecim i nie wykorzystamy w innych celach niż edukacyjnych lub kontaktowych. Informacje te posłużą nam wyłącznie w celu poznawania kompetencji uczestników, tworzenia odpowiednich możliwości rozwoju. Oprócz celów edukacyjnych m.in. przeglądu i oceny wykonanego zadania dane mogą również posłużyć w celach logistycznych. Jest to np. bezpośredni kontakt z kursantami w celu ustalenia stałego terminu zajęć, przypominanie o tym terminie oraz udzielanie odpowiedzi na pytania. Dane zbierane w trakcie korespondencji na WhatsApp lub innych miejscach na witrynie comfenglish.com będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na pytania interesantów. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W JAKI SPOSÓB BĘDZIEMY SIĘ Z TOBĄ KONTAKTOWAĆ: Jeżeli wysłałeś/aś zgłoszenie w celu zapisania się na kurs możemy kontaktować się z tobą mailowo lub telefonicznie, lecz preferowana forma kontaktu to WhatsApp. Na wszelkie inne pytania, odpowiemy mailowo lub na WhatsApp.

KONTAKT: Firma zbierająca dane: ComfEnglish Adam Kiela, Żeromskiego 45/10, 21-500 Biała Podlaska, Polska. W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z podanego maila firmowego w stopce strony – biuro@comfenglish.com.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH: Wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ComfEnglish Adam Kiela (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pózn. zm.)