OFERTA / ZAPISY

Korepetycje z angielskiego przez internet? Chcesz nauczyć się języka angielskiego, a może podszkolić swoje umiejętności lub przygotować się do ważnego egzaminu? Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc! Poniżej znajdziesz ofertę naszych kursów języka angielskiego online. Jest to przekrój rozmaitych kursów, odpowiadających na różne potrzeby i dopasowane do każdego poziomu zaawansowania, aby móc jak najefektywniej uczyć się języka angielskiego. Mamy nadzieję, że wybierzesz spośród nich coś dla siebie. Korepetycje online z angielskiego z nami to dobry wybór!

KURS ANGIELSKIEGO PRZEZ INTERNET | OGÓLNY

Korepetycje online z angielskiego – jak wygląda kurs angielskiego online?

Ogólny kurs angielskiego online to 50-minutowe spotkania z doświadczonymi trenerami z uprawnieniami do nauczania, które odbywają się za pośrednictwem nowoczesnej platformy. Są one skupione zarówno wokół wspólnych dyskusji, jak i rozmów w różnych konfiguracjach. Zapewniamy wyjątkowe podejście do nauki i komunikacji, kładąc nacisk na równomierny rozwój wszystkich sprawności językowych. Wykorzystujemy do tego specjalne ćwiczenia, dzięki którym kurs angielskiego online jest efektywniejszy i ciekawszy!

Naszym kursantom udostępniamy podręczniki w formie interaktywnej, dodatkowe materiały przygotowawcze, jak również karty fraz i nowego słownictwa z każdej lekcji. Nasz kurs angielskiego online jest wyjątkowy z tego powodu, że możemy również pracować na podręcznikach w formie fizycznej – poprzez fizyczne działania ołówkiem czy myszką mózg lepiej zapamiętuje. Uczniowie uzupełniają, piszą i korzystają z interaktywnych i synchronicznych narzędzi online. Takie podejście angażuje bardziej uczniów a ruchy rąk i więcej bodźców powoduje efektywniejsze zapamiętywanie zarówno dla wzrokowców jak i kinestetyków.

Kurs angielskiego online – jaki poziom wybrać?

Korepetycje z angielskiego przez internet – Nie masz pewności, jaki poziom kursu języka angielskiego online wybrać? Pomożemy Ci! Przejdź nasz test poziomujący, którego wykonanie nie zajmie Ci więcej niż 15 minut. Po uzyskaniu wyniku wybierz odpowiedni kurs i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Następnie zaprosimy Cię na spotkanie próbne, podczas którego dobieramy kurs angielskiego online pod uczestników i prezentujemy proponowane treści. Ponadto doradzamy, jaki wariant będzie najlepszy, a także wspólnie ustalamy częstotliwość, stały termin i godzinę spotkań.

NABÓR OTWARTY

Zapisz się już dziś!

KURS ANGIELSKIEGO ONLINE | EGZAMIN 100%

Korepetycje z angielskiego przez internet – czego możesz się spodziewać?

Kurs Egzamin z angielskiego na 100% to korepetycje online z angielskiego, odbywające się pod okiem profesjonalnych lektorów, które przygotowują do różnego rodzaju egzaminów, takich jak egzamin 8-klasisty, matura, IELTS, TOEIC, FCE czy CAE.

Podczas korepetycji online z angielskiego nie korzystamy ze starych podręczników – u nas znajdziesz tylko aktualną wiedzę przekazaną w najlepszej formie z zastosowaniem optymalnych narzędzi do nauczania języka angielskiego online.

Zwracamy szczególną uwagę na to, by każdy uczeń był w 100% zaangażowany w dyskusję oraz pracę nad zadaniami w zespole i na bieżąco monitorujemy postępy naszych kursantów. Ponadto kładziemy duży nacisk na równomierny rozwój wszystkich sprawności językowych. Na naszych korepetycjach online z angielskiego możesz zapomnieć o ścisłych regułkach gramatycznych.

Dbamy o to, aby częstotliwość sesji, terminy zajęć oraz wielkość grup były dostosowane do potrzeb i możliwości naszych kursantów. Zawsze możesz skontaktować się z nami przez WhatsApp i weźmiemy pod uwagę twoje indywidualne potrzeby. Najważniejsza jest twoja chęć rozwoju i uczestnictwa w kursie.

NABÓR OTWARTY

Zapisz się już dziś!

KURS ANGIELSKIEGO ONLINE | BIZNES

Angielski biznesowy – czego nauczysz się w trakcie spotkań?

Podczas kursu Business English:
• nauczysz się prowadzenia prezentacji w j. angielskim,
• poznasz frazy i słownictwo niezbędne podczas zebrań w zespole oraz spotkań biznesowych,
• nauczysz się tworzenia korespondencji w j. angielskim,
• rozwiniesz swoje kompetencje językowe w zakresie komunikacji biznesowej,
• nauczysz się nawiązywać nowe kontakty zagraniczne,
• dowiesz się, jak prawidłowo pisać raporty,
• poznasz zwroty, ułatwiające Ci pracę z zagranicznym zespołem,
• przećwiczysz rozmowy telefoniczne z zagranicznymi klientami,
• poznasz skuteczne techniki prowadzenia negocjacji w j. angielskim.

Co obejmuje kurs języka angielskiego biznesowego?

Profesjonalny kurs Business English podzielony jest na tematyczne rozdziały, a każdy z nich pozwoli Ci szkolić Twoje kompetencje językowe, m.in. czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie. Mamy także oddzielny blok tematyczny dla osób, którym język angielski biznesowy potrzebny jest do prowadzenia rozmów telefonicznych.

NABÓR OTWARTY

Zapisz się już dziś!

OFERTA SPECJALNA

Chcesz mieć taką wymowę? Sprawdź nasz kurs: „Mów jak Native Speaker”. Dobra artykulacja i poprawna produkcja dźwięków przekłada się na rozumienie j angielskiego i to nie tylko w piosenkach. Zobacz moje oryginalne filmiki angielski z muzyką 🙂

„Georgia on my mind” song in English