Wirtualna Tablica Online.

Wirtualna tablica online za darmo przez 7 dni! Spróbuj mojego praktycznego rozwiązania na prowadzenie zajęć online lub wszelkie inne prezentowanie materiału.

Wirtualna Tablica Online, Biała Tablica Online
Nowoczesne rozwiązanie na prowadzenie zajęć z języków obcych online – Biała Tablica Online, Wirtualna Tablica Online

You are on your mobile device!

W SKRÓCIE O BIAŁEJ TABLICY ONLINE

Biała tablica online, co to?

Moja wirtualna, biała tablica online to praktyczne i proste rozwiązanie na prezentowanie materiału przez internet. Celuję w prosty design i funkcjonalność, niezbędne funkcje i integrację z innymi zewnętrznymi narzędziami. Tablica online zapewnia optymalną i wygodną przestrzeń do pracy z materiałem bez zbędnych guzików i technologicznego chaosu na ekranie. Brzmi dobrze? Przejdź dalej 😉

WIRTUALNA TABLICA ONLINE
BETA 2.0

01.

Kilka słów o białej tablicy online

Wirtualna tablica online cechuję się niesamowicie dużą przestrzenią roboczą 2000×1800 oraz dodatkową kanwą pdf z możliwością dopasowania do ekranu. Praca na całym ekranie jest również możliwa.

Spośród najważniejszych narzędzi znajdziesz: pisak, marker, bloki do ukrywania treści, dwa narzędzia do czyszczenia kanwy, wprowadzanie tekstu, zapisywanie kanwy oraz narzędzie do puszczania audio.

02.

Kilka słów o mnie i używaniu białej tablicy online

Nazywam się Adam i jestem doświadczonym metodykiem oraz trenerem j. angielskiego w biznesie. Mam smykałkę do języków obcych oraz nowoczesnych technologii. Od niedawna zacząłem zajmować się kodem, głównie z powodu niewystarczających mi narzędzi do nauczania angielskiego online. Wpadłem na pomysł stworzenia własnego narzędzia i od tego się zaczeło…

Od niedawna używam własnej wirtualnej tablicy online do wyświetlania materiału przez internet i jestem przekonany, że to optymalne rozwiązanie. Materiał jest dobrze widoczny a praca z nim dużo łatwiejsza. Teraz mogę prowadzić profesjonalne kursy bez żadnych obaw.

Cieszę się, że mogę bardzo prosto ułożyć materiał na całym ekranie i schować menu oraz puszczać audio co jest kluczowe w kursach j. angielskiego. Wszystko jest proste i wygodne.

INTEGRACJA
BIAŁEJ TABLICY ONLINE

KILKA SŁÓW O
INTEGRACJI Z
DARMOWYMI
NARZĘDZIAMI

Integrowanie białej tablicy online z innymi narzędziami jest jak najbardziej możliwe i wskazane. Jest to kwestia dosyć indywidualna czyli kto co lubi i do czego jest przyzwyczajony. Oprócz typowych narzędzi takich jak Microsoft Teams czy Google Meets zawsze warto mieć LightShot do kopiowania i wklejania wszystkiego co widzimy oraz OBS Studio do nagrywania zajęć. Przygotowywanie plików pdf wykonamy z iLovePDF. Wszystkie narzędzia wymienione wyżej są darmowe i świetnie działają z wirtualną tablicą online!

Google Meets

Przetestowałem tablicę z Google Meets i stwierdzam, że komfort pracy z materiałem jest naprawdę dobry.  

Microsoft Teams

Microsoft Teams jest o tyle lepszy, że pozwala wysyłać bezpośrednio pliki a wiadomości na czacie są zapisywane.  

Wirtualna Tablica Online, Biała Tablica Online
Przykład integracji z narzędziem Google Meets

LightShot

Dzięki LightShot mogę wrzucać wszystko na kanwę białej tablicy online. Narzędzie przydatne do wszystkiego!

OBS Studio

OBS Studio pozwala nagrywać i zapisywać w pliku a nawet robić transmisje live prosto na YouTube. Również przydatne narzędzie. 

SKRÓTY KLAWISZOWE
BIAŁEJ TABLICY ONLINE

Alt +

Alt + < i > = Zmienianie stron PDF
Alt + M = Wyłanianie i chowanie menu.
Alt + P = Rysowanie
Alt + H = Kolorowy Marker
Alt + T = Pisanie Tekstu
Alt + S = Zapisanie Obrazu
Alt + Delete = Usuwanie Kanwy PDF
Alt + Backspace = Przywracanie Kanwy PDF

F11 | Ctrl +

F11 = Tablica na całym ekranie

Ctrl + Z = Cofanie akcji do tej pierwszej

Ctrl + V = Wklejanie obrazu

WIRTUALNA TABLICA ONLINE
KOSZTA UŻYWANIA

Cennik

Spróbuj za darmo. Potem KORZYSTAJ przez rok.

Spróbuj za darmo!
0zł/7dni

 • Indywidualny kod dostępu
 • Kod ważny 7 dni
 • Wymagana rejestracja
 • Moje wsparcie i wskazówki

Kod dostępu
300zł/rocznie

 • Tylko 25zł miesięcznie!
 • Kod ważny rok!
 • Wymagana rejestracja

Implementacja
5000zł/na stałe

 • Implementacja na twojej stronie
 • Zachowanie praw autorskich
 • Bez żadnych limitów

WIRTUALNA TABLICA ONLINE
ZACZNIJ UŻYWAĆ 🙂

  Twoje imię
  Twoje nazwisko
  Wpisz swój e-mail
  Numer telefonu  Wypełnij i otrzymaj indywidualny kod dostępu!

  Wirtualna Tablica Online zawiera bazę danych z kodami dostępu poszczególnych użytkowników. Wypełnij formularz i uwzględnij wybrany pakiet! Po prostu stworzę dla ciebie indywidualny kod dostępu na 7dni lub też i rok. Wygaśnięcie twojego kodu dostępu, inaczej, usunięcie cię z bazy spowoduje brak dostępu do Białej Tablicy Online.

  A teraz prościej…

  Po prostu wypełnij formularz a odezwę się do Ciebie i podam ci Twój indywidualny kod dostępu na przetestowanie narzędzia.

  Odnośnie przedłużenia pakietu wszystko jest do uzgodnienia, przypomnę, że jestem tego wszystkiego autorem i też zwykłym śmiertelnikiem 🙂

  Płatność za pakiet odbywa się przelewem tradycyjnym.


  Dane do przelewu:
  ComfEnglish Adam Kiela
  21-500 Biała Podlaska
  Żeromskiego 45/10
  Alior Bank: 45 2490 0005 0000 4000 3018 9026

  Biała Tablica Online czy innymi słowy Wirtualna Tablica Online to mój twór własny, inaczej, sam stworzyłem Wirtualną Tablicę Online. Nie jest więc dozwolone rozprowadzanie, kopiowanie czy sprzedawanie tego tworu bez mojej zgody. Użytkownik może korzystać z Wirtualnej Tablicy Online tylko i wyłącznie na moim serwerze/stronie – https://comfenglish.com/.

  W przypadku implementacji narzędzia na innym serwerze/stronie obowiązuje jednorazowa opłata zgodnie z umieszczonym wyżej cennikiem lecz dalej zachowuje prawa autorskie i nie jest dozwolone powielanie, rozpowszechnianie czy sprzedaż Białej Tablicy Online bez mojej zgody.

  Użytkownik Wirtualnej Tablicy Online ponosi własną odpowiedzialność za wyświetlane materiały. Narzędzie jest bezpieczne w kwestii praw autorskich dla nauczycieli, gdyż nie przechowuje nic na serwerze, nie zbiera żadnych danych i pozwala tylko na wyświetlanie, wgląd w poszczególne elementy a nie całość. Wszystko zostało opracowane tak, żeby bez obaw, bezpiecznie korzystać z narzędzia w sposób jak najbardziej korzystny.

  W przypadku dozwolonego użytku edukacyjnego zgodnie z przepisami, możemy udostępnić jedynie część utworu, a nie jego pełną treść. Z tego powodu nie powinniśmy udostępniać całego podręcznika, ale nauczyciel ma prawo udostępnić uczniom ćwiczenia lub fragmenty rozdziału.

  Ze względu bezpieczeństwa Biała Tablica Online nie będzie działać poprawnie jeśli użytkownik nie jest zalogowany na witrynie – https://comfenglish.com/.

  Aby móc korzystać ze wszystkich narzędzi Białej Tablicy Online zarejestruj się i zaloguj tutaj a przed zalogowaniem najlepiej zaznacz pole „Pamiętaj mnie”.

  Wirtualna Tablica Online, Biała Tablica Online Logowanie


  Tablica idealnie sprawdzi się do prowadzenia kursów z języka obcego online. Jako doświadczony metodyk i trener zaprojektowałem wszystko tak, żeby było zgodne z zasadami dotyczącymi praw autorskich i innych związanych z bezpiecznym i wygodnym nauczaniem online.


  Oczywiście tablica może być używana w innych celach niż samo nauczanie. Mam tutaj na myśli nie tylko nauczanie języków obcych samych w sobie ale również inne przedmioty czy dyscypliny naukowe.

  Tak naprawdę, wirtualna tablica online może okazać się, świetnym narzędziem do prowadzenia spotkań firmowych czy tzw. „lean coffe meetings”. Zastosowań białej tablicy online może być mnóstwo więc nie wykluczam innych dziedzin niż sama edukacja i gorąco zachęcam na wypróbowanie tego prostego i oryginalnego narzędzia 🙂

  Opinie Użytkowników

  Co Ludzie o Tym Mówią

  Zobacz opinie tych, którzy już mają swój kod dostępu w mojej bazie danych i używają wirtualnej tablicy online. Biała Tablica Online staje się coraz bardziej popularna wśród trenerów, nauczycieli i nie tylko!

  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  Korzystam z Wirtualnej Tablicy Online na serwerze ComfEnglish.com, posiadam swój indywidualny kod dostępu. Tablica jest dużo prostsza od innych skomplikowanych co znacznie ułatwia mi pracę. Również, zauważyłam, że mogę wszystko schować łącznie z menu co zwiększa znacznie mój komfort wyświetlania i ułożenia materiału na całym ekranie.
  Aleksandra Rola
  Nauczycielka w szkole
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  5 star rating
  Dawno nie korzystałam z lepszego narzędzia do wyświetlania i pracy z materiałem. Biała Tablica Online pozwala załadować mi cały arkusz maturalny z zeszłych lat i pracować nad nim z uczniem czy całą grupą live. Mogę wygodnie puszczać nagrania i wyświetlać cały materiał a praktyczne narzędzia sprawiają, że wszystko lepiej wchodzi do głowy.
  Agnieszka Petruczynik
  Lektorka J. Angielskiego