KOREPETYCJE ANGIELSKI WROCŁAW

Nauka Angielskiego Online, Kurs Angielskiego Online w ComfEnglish

Angielski Korepetycje Wrocław
Jesteśmy Otwarci na Współpracę!

Korepetycje Angielski Wrocław z nami to nowoczesne i skuteczne nauczanie online z użyciem profesjonalnych narzędzi dzięki, którym szybkość przyswajania wiedzy i komfort jest dużo większy niż w przypadku stacjonarnej nauki. Rozpoczęcie nauki angielskiego online z nami nie jest trudne i nie wymaga spędzania dużej ilości czasu na naszej stronie. Po prostu przejdź test poziomujący i wybierz rodzaj kursu, czy ogólny, biznes a może chodzi Ci o egzamin. Wypełnij formularz zgłoszeniowy a w opisie uwzględnij na czym Ci najbardziej zależy. Po prostu zaprosimy Cię na spotkanie metodyczno-próbne a tam zaprezentujemy Twoją ścieżkę rozwoju i proponowany materiał. Następnie, rozpoczniesz kurs z rekomendowanym przez nas Trenerem. Korepetycje Angielski Wrocław czy Kursy Angielski Wrocław Online to nic prostszego z Nami w ComfEnglish!

Korepetycje Angielski Wrocław a zajęcia całkowicie indywidualne. Oczywiście nie ma u nas problemu z nauczaniem sam na sam z trenerem lub nawet i bez. Jeśli zależy Ci na pełnej uwadze trenera i kursie bądź zajęciach szytych na miarę to zajrzyj bezpośrednio do naszej platformy e-learningowej tutaj. Staramy się tworzyć oryginalne i ciekawe kursy e-learningowe, które zawierają informacje od naszych najlepszych trenerów. Każdy trener specjalizuje się w czymś szczególnym i może taką wiedzę fajnie przekazać właśnie w postaci takiego kursu na platformie. Co więcej, możesz odbyć dodatkowo sesje live z trenerem, nie tylko przechodząc sam kurs e-learningowy. Kursy takiego rodzaju zostały specjalnie oznaczone, że zawierają sesje na żywo.

Korepetycje Angielski Wrocław
Doświadcz Sam Najprościej Jak Można!

Korepetycje Angielski Wrocław a więc jak tutaj uczymy. Chcemy, żebyś to ty dzięki swoim działaniom z nami osiągał szybkie postępy. Ukierunkujemy Cię we właściwy sposób tak, żebyś wykorzystał swój potencjał. Z nami pobawisz się językiem bez stresu, zapomnisz o regułkach gramatycznych i przestaniesz się bać o jakieś błędy, które możesz popełnić. Wszystko stanie się proste i zrozumiałe bez wielkiego natłoku wiedzy, który uniemożliwia Ci postęp. Jesteśmy tu po to, żeby ułatwić Ci drogę do sukcesu. Ucząc się z nami, zauważysz, że po prostu uczęszczając na zajęcia sprawa Twojego angielskiego jest pod kontrolą i nabywasz konkretne umiejętności, których możesz użyć.

Korepetycje Angielski Wrocław z nami to nie sam wkład trenera ale pobudzanie Twojej wyobraźni, zmysłów, dopasowany i odpowiedni trening. To ty jesteś sprawcą tego co wpuszczasz do swojej głowy a my podamy ci wszystko co trzeba w jak najprostszy i przystępny sposób. Stosujemy najskuteczniejsze i najlepsze triki w nauczaniu języków obcych np. inductive grammar approach, flipped-classroom and high student talking time.

Profesjonalni trenerzy potrafią sprawić, że uczysz się nie wiedząc, że nawet się uczysz, gdyż nie sprawia Ci to bardzo dużej trudności. Dlaczego tak się dzieje? Jest tutaj wiele czynników ale jednym z głównych jest to, że materiał jest podzielony w taki sposób, żeby można było spokojnie wchłonąć co trzeba w danej jednostce lekcyjnej. Doświadczeni trenerzy wiedzą, że w ciągu pojedynczych zajęć jest możliwe zapamiętanie ok. do 7 słów. Większa ilość nie ma sensu, gdyż wyląduje w pamięci pasywnej a nie tej na której nam zależy czyli aktywnej!

Korepetycje Angielski Wrocław
Sprawdzone i Przetestowane Rozwiązania!

Korepetycje Angielski Wrocław a narzędzia edukacyjne. Korzystamy z różnych profesjonalnych narzędzi wewnętrznie w ComfEnglish jak i zewnętrznie takich jak WhatsApp, Lightshot lub innych, które pomagają nam w komunikacji z uczniami lub prowadzeniu zajęć. Korzystamy również z najlepszych i sprawdzonych słowników, które nam pasują i polecamy takie źródła również naszym kursantom. Przykładowo zawsze szukając dobrego tłumaczenia nie wpisuje w Google Translatorze tylko korzystam z bazy gotowych tłumaczeń i wyszukiwarki fraz, do tego używam Reverso Context. Oczywiście z biegiem czasu uaktualniamy się i naszą bazę narzędzi jeśli oczywiście ma to sens w nauczaniu i przynosi większe efekty.

Wiele takich porad, strategii dotyczących uczenia się, technologii oraz technik wspomagających przyswajanie wiedzy zdradzamy w trakcie naszych zajęć. Dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą, gdyż my sami stosowaliśmy podobne techniki, żeby w końcu osiągnąć sukces i nie było to wcale takie proste. Tak naprawdę, takich technik uczono nas na studiach wyższych i zahaczają one o percepcję i działanie naszego mózgu. Nie mam tutaj na myśli samych strategii dotyczących szybkiego czytania w celu znalezienia konkretnej informacji, tak jak w przypadku egzaminów ale temat jest dużo szerszy niż nam się wydaje.

Podsumowując, staramy się dopasować techniki oraz strategie i prezentować je naszym uczniom, tak samo jak i dostosować nasz warsztat metodologiczny tak by uczeń osiągał efekty w trakcie naszych zajęć. Pomocne nam narzędzia uaktualniamy i dbamy o ich praktyczność i łatwość w używaniu, zarówno dla nas jak i dla naszych kursantów.

Angielski Korepetycje Wrocław
Prosta Nauka Angielskiego Online!

Angielski Korepetycje Wrocław, Korepetycje Angielski Wrocław

Korepetycje Angielski Wrocław a prosta nauka angielskiego online. Uczymy się krok po kroku! Z nami nie ma czegoś takiego, że dostajesz całe dwie kartki definicji, ćwiczeń, stronic słownictwa i nie wiadomo co jak i gdzie. Każdy krok ma konkretny cel i służy Twojemu rozwojowi. Dla przykładu, często stosujemy model nauczania PPP (Presentation, Practice, Production). Pamiętaj, że jesteśmy eklektyczni i często nie trzymamy się jednego modelu ale stosujemy własne praktyki, w połączeniu z tymi, które oczywiście istnieją już od lat.

Angielski Korepetycje Wrocław nie czekaj i zrób nasz darmowy test poziomujący już teraz! Następnie, wypełnij formularz na wybrany kurs a w opisie napisz na czym ci najbardziej zależy! Zaprosimy Cię na darmowe spotkanie metodyczno-próbne. Na spotkaniu potwierdzimy Twój poziom i ustalimy wspólnie plan Twojego rozwoju z Nami a nawet zaprezentujemy Ci Plan Twojego potencjalnego kursu dopasowanego specjalnie dla Ciebie!